Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573 6573

Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6573
Виробник: TECHNOK
Код товара: Ки023376
Артикул: 6573
Штрихкод: 4823037606573
Розмір товару, мм: 188х200х200
Розмір групової упаковки, мм: 400х215х400
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.0344
Кількість в упаковці, шт: 2
Вага одиниці товару, г: 670
Вес заводської упаковки, г: 2680

Опис

Конструктор - одна з найпопулярніших іграшок серед дітей різного віку. Адже це не тільки захоплююча гра, а також корисна розвиваюча і навчальна приналежність. Можна сконструювати автомобіль, будиночок, космічний корабель, вивчити додавання і дробу!
У наборі 90 цікавих різноманітних деталей вишуканих рожевих квітів, які так люблять юні принцеси.

Цеглинки зі зрізаними кутами і арками для кораблів або забавних тварин, парканчики, віконця і двері для казкових замків. Нова велика пластина в конструкторах цієї серії - незамінний елемент для будиночків та інших архітектурних форм. Так приміщення для ляльки міцнішає, його легко переносити і зручно грати. Платформи з колесами - взагалі знахідка. Можна побудувати автомобіль, поїзд або літак. А ще платформа стане в нагоді при конструюванні роботів.
Фігурка "людини" і додаткові зображення "око", нанесені методом тамподруку на фігурних елементах - цікава опція, яка додає "життя" конструктору. Зібрані рибки і фламінго відразу "оживають", з ними дітям цікавіше грати і, особливо, розмовляти.
"Конструктор ТехноК" відповідає всім вимогам безпеки, у елементів відсутні гострі краї і сторонній запах. Деталі мають яскравий колір, який не залишається на дитячих пальчиках. Цеглинки приємні на дотик, легко складаються, при цьому зібрана конструкція міцна і тримає форму.
Кольорова покрокова інструкція є необхідністю, особливо коли дитина знайомиться з конструктором. Збираючи моделі згідно з інструкцією, малюки досліджують можливості конструктора і вивчають ази побудови базових фігур.

Чим же корисні ігри з конструктором? Головна перевага цієї іграшки - це розвиток важливих навичок для повноцінного розвитку дітей.
Конструювання з різних елементів розвиває дрібну моторику і допомагає тренувати координацію рухів. Також, батьки, граючи з дітьми, вчать їх новим словам: назви кольорів, форм, тварин, будівель і транспорт. Складаючи цілу конструкцію, у дітей розвивається уява і просторове мислення. Захоплюючі ігри з конструктором виховують увагу, терпіння і посидючість. Граючи разом, діти розвивають соціальні та комунікативні навички. Їм доводиться співпрацювати, обговорювати подальші кроки і домовлятися для вирішення поставлених завдань.
Пробувати, експериментувати, помилятися і переробляти по-новому. Ми вчимося через гру, створюючи щось нове, дізнаємося більше про себе і світ!

Упаковка - барвиста подарункова коробка.

Вага 670 г
Габаритні розміри 20 х 18.8 х 18.8 см
Розміри упаковки 40 х 40 х 21.5 см

 

Характеристики

Вік споживача: 0-3 років
Спецпропозиція: Новий Рік
Стать: Дівчинка, Хлопчик