Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6818 6818

Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6818 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6818 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6818
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6818
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6818
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 6818
Виробник: TECHNOK
Код товара: Ки023586
Артикул: 6818
Штрихкод: 4823037606818
Розмір товару, мм: 160х230х230
Розмір групової упаковки, мм: 319х394х597
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.075
Кількість в упаковці, шт: 2
Вага одиниці товару, г: 570
Вес заводської упаковки, г: 5060

Опис

Конструктор – одна з найпопулярніших іграшок серед дітей різного віку. Адже це не тільки захоплива гра, а також корисне розвивальне та навчальне приладдя. Можна сконструювати автомобіль, будиночок, космічний корабель та вивчити додавання і дроби!

У наборі 50 великих деталей, зручних для діточок вже від 2-х років. Цеглини зі зрізаними кутами для кораблів чи потішних тваринок. Платформи з колесами – взагалі знахідка. Можна збудувати автомобіль, потяг чи літак. А ще платформа стане в пригоді при конструюванні роботів.
Фігурні елементи із зображеннями "очей", нанесені методом тамподруку – цікава опція, яка додає "життя" конструктору. Зібрані рибки та фламінго відразу "оживають", з ними діткам цікавіше гратися та, особливо, розмовляти.

"Конструктор ТехноК" відповідає всім вимогам безпеки, в елементів відсутні гострі краї та сторонній запах. Деталі мають яскравий колір, що не залишається на дитячих пальчиках. Цеглини приємні на дотик, легко складаються, водночас зібрана конструкція міцна та тримає форму.
Кольорова покрокова інструкція є необхідністю, особливо коли дитина знайомиться з конструктором. Збираючи моделі згідно з інструкцією, малюки досліджують можливості конструктора та вивчають ази побудови базових фігур.

Чим все ж таки корисні ігри з конструктором?

Головна перевага цієї іграшки — це розвиток важливих навичок для повноцінного розвитку дітей. Конструювання з різних елементіврозвиває дрібну моторику та допомагає тренувати координацію рухів. Також, батьки, граючись з дітками, вчать їх новим словам: назви кольорів, форм, тварин, будівель та транспорт. Складаючи цілу конструкцію, у дітей розвивається уява та просторове мислення. Захопливі ігри з конструктором виховують увагу, терпіння та посидючість. Граючись разом, дітки розвивають соціальні та комунікативні навички. Їм доводить співпрацювати, обговорювати подальші кроки та домовлятися для розв'язання поставлених задач.

Пробувати, експериментувати, помилятися та переробляти по новому. Ми вчимося через гру, створюючи щось нове, дізнаємося більше про себе та світ!

Пакування – пакет. У наборі 50 елементів.

Для дітей від 2-х років

Характеристики

Вік споживача: 0-3 років
Спецпропозиція: NEW, Новий Рік
Стать: Дівчинка, Хлопчик