Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501 7501

Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501 Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501
Іграшка "Конструктор ТехноК", арт. 7501
Виробник: TECHNOK
Код товара: Ки023588
Артикул: 7501
Штрихкод: 4823037607501
Розмір товару, мм: 370х160х160
Розмір групової упаковки, мм: 340х425х610
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.088145
Кількість в упаковці, шт: 2
Вага одиниці товару, г: 744
Вес заводської упаковки, г: 5952

Опис

Конструктор – одна з найпопулярніших іграшок серед дітей різного віку. Адже це не тільки захоплива гра, а також корисне розвивальне та навчальне приладдя. Можна сконструювати автомобіль, будиночок, космічний корабель та вивчити додавання і дроби!

У наборі 130 цікавих різноманітних деталей. Цеглини зі зрізаними кутами та арками для кораблів чи потішних тваринок, парканчики, віконечка та двері для казкових замків. Нова велика пластина у конструкторах цієї серії — незамінний елемент для будиночків та інших архітектурних форм. Так помешкання для ляльки стає міцнішим, його легко переносити та зручно гратися. Платформи з колесами – взагалі знахідка. Можна збудувати автомобіль, потяг чи літак. А ще платформа стане в пригоді при конструюванні роботів.
Фігурка "людини" та додаткові зображення "очей", нанесені методом тамподруку на фігурних елементах – цікава опція, яка додає "життя" конструктору. Зібрані рибки та фламінго відразу "оживають", з ними діткам цікавіше гратися та, особливо, розмовляти.
"Конструктор ТехноК" відповідає всім вимогам безпеки, в елементів відсутні гострі краї та сторонній запах. Деталі мають яскравий колір, що не залишається на дитячих пальчиках. Цеглини приємні на дотик, легко складаються, водночас зібрана конструкція міцна та тримає форму.
Кольорова покрокова інструкція є необхідністю, особливо коли дитина знайомиться з конструктором. Збираючи моделі згідно з інструкцією, малюки досліджують можливості конструктора та вивчають ази побудови базових фігур.

 

Чим все ж таки корисні ігри з конструктором? Головна перевага цієї іграшки — це розвиток важливих навичок для повноцінного розвитку дітей.
Конструювання з різних елементів розвиває дрібну моторику та допомагає тренувати координацію рухів. Також, батьки, граючись з дітками, вчать їх новим словам: назви кольорів, форм, тварин, будівель та транспорт. Складаючи цілу конструкцію, у дітей розвивається уява та просторове мислення. Захопливі ігри з конструктором виховують увагу, терпіння та посидючість. Граючись разом, дітки розвивають соціальні та комунікативні навички. Їм доводить співпрацювати, обговорювати подальші кроки та домовлятися для розв'язання поставлених задач.
Пробувати, експериментувати, помилятися та переробляти по новому. Ми вчимося через гру, створюючи щось нове, дізнаємося більше про себе та світ!

У наборі 130 цікавих різноманітних деталей.

Пакування - пакетВага
744 г


Габаритні розміри
? 16 х 37 см


Розміри упаковки
61 х 34 х 42.5 см


Кількість в упаковці
8


Вік
3+


Характеристики

Вік споживача: 0-3 років
Спецпропозиція: NEW, Новий Рік
Стать: Дівчинка, Хлопчик