Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК" 6061

Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК" Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК" Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК" Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК" Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК"
Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК"
Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК"
Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК"
Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК"
Іграшка "Кухня з набором посуду ТехноК"
Виробник: TECHNOK
Код товара: Ки020701
Артикул: 6061
Штрихкод: 4823037606061
Розмір товару, мм: 250х345х345
Розмір групової упаковки, мм: 260х495х330
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.029167
Кількість в упаковці, шт: 2
Вага одиниці товару, г: 685
Вес заводської упаковки, г: 1370

Опис

Іграшку «Кухня з набором посуду ТехноК» вигідно відрізняє її дизайн: іграшкова кухня з посудом продається в яскравому рожевому валізі.
Такий варіант іграшки «два в одному» дійсно цікавий для дітей. На малюків чекають приємні хвилювання з приводу того, що ж всередині валізи, інтрига в процесі його розпакування і, на кінець, довгоочікувана нагорода - захоплюючі ігри з кухнею, посудом і валізою.

Валіза має великі міцні колеса, зручну ручку, що регулюється і надійні засувки. Це дозволяє дитині вільно перевозити кухонний набір в ній.
Відкрита кришка валізи фіксується в декількох положеннях, а на її внутрішній стороні є цікава наклейка, що імітує кухонну полицю.

Іграшка «Кухня з набором посуду ТехноК» виконана в рожевій кольоровій гамі, що сподобається юним Кухарчуки і вони легко «приготують» свої кулінарні шедеври навіть під час подорожей!

 

Характеристики

Вік споживача: 3-6 років
Спецпропозиція: Новий Рік, ТОП продажів
Стать: Дівчинка