Іграшка "Кухня ТехноК", арт. 5637 5637

Іграшка "Кухня ТехноК", арт. 5637 Іграшка "Кухня ТехноК", арт. 5637 Іграшка "Кухня ТехноК", арт. 5637
Іграшка "Кухня ТехноК", арт. 5637
Іграшка "Кухня ТехноК", арт. 5637
Іграшка "Кухня ТехноК", арт. 5637
Виробник: TECHNOK
Код товара: Ки022709
Артикул: 5637
Штрихкод: 4823037605637
Розмір товару, мм: 510х810х810
Розмір групової упаковки, мм: 600х480х615
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.17712
Кількість в упаковці, шт: 1
Вага одиниці товару, г: 3140
Вес заводської упаковки, г: 9420

Опис

Нова інтерактивна «Кухня ТехноК» вражає своєю реалістичністю. У цій іграшці малюка зачарує різноманітність ефектів: яскрава червона підсвітка конфорки, звукові ефекти ( "шипіння" і "булькання"), а головне - неймовірний ефект пара. З каструлі, в якій щось "вариться", піднімається білий пар. Але батьки можуть не хвилюватися - пар тільки вдала імітація, він насправді холодний і безпечний для дитини.
Найкраще це спостерігати в темній каструльці з прозорою кришкою.
Вашу увагу приверне колірне рішення іграшкової кухні. У новинці ми вирішили відмовитися від класичної, для таких іграшок, рожевої гами. Поєднання спокійних кремового і бірюзового,
на думку дизайнерів, найкраще передає домашній затишок справжньої кухні. Таке колірне рішення буде відповідати не тільки мріям маленьких господинь, а й майбутніх шеф-кухарів. І, хто знає, можливо ця кухня стане для малюка першим кроком в захоплюючий світ сучасної "високої кулінарії». У наборі разом з іграшкової кухнею весь необхідний посуд для приготування смачних страв. Є каструлька з прозорою кришкою (з отворами для проходження пара), сковорідка , дошка для нарізки і яскраві овочі. дві картонні коробочки з «спагетті» і «пластівцями» для приготування корисних сніданків, а для чаювання - дві чашки з блюдечками і цукорниця. а після смачного обіду - треба помити посуд. для цього є мийка з краном і мочалка в формі квіточки.
Такі сюжетно-рольові ігри добре розвивають фантазію і мислення дітей, допомагають сформувати навички приготування їжі та прибирання, вивчити правила поведінки з технікою на кухні.
Будь ласка, дотримуйтесь правил експлуатації іграшкової кухні, зазначених в докладної інструкції.

 

Характеристики

Вік споживача: 0-3 років
Спецпропозиція: Новий Рік
Стать: Дівчинка
Переглянуті товари