Іграшка розвиваюча " Гра з сюрпризом" ( у коробці) 77066

Іграшка розвиваюча " Гра з сюрпризом" ( у коробці)  Іграшка розвиваюча " Гра з сюрпризом" ( у коробці)  Іграшка розвиваюча " Гра з сюрпризом" ( у коробці)  Іграшка розвиваюча " Гра з сюрпризом" ( у коробці)
Іграшка розвиваюча " Гра з сюрпризом" ( у коробці)
Іграшка розвиваюча " Гра з сюрпризом" ( у коробці)
Іграшка розвиваюча " Гра з сюрпризом" ( у коробці)
Іграшка розвиваюча " Гра з сюрпризом" ( у коробці)
Виробник: POLESIE
Код товара: Ки022152
Артикул: 77066
Штрихкод: 4810344077066
Розмір товару, мм: 165х300х300
Розмір групової упаковки, мм: 310х345х350
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.039305
Кількість в упаковці, шт: 2
Вага одиниці товару, г: 2715
Вес заводської упаковки, г: 3743

Опис

Серія розвиваючих іграшок від фабрики "Полесье" стала ще більше, її доповнила "Гра з сюрпризом" (в коробці).
Гра являє собою ігрову панель, на якій розташовуються 4 фігурки звірів: бегемотик, ведмедик, слоненя і жирафик, які ховаються в спеціальні ніші.
Кожній тварині відповідає зображення цифри і ігровий елемент. Колір ігрового елемента повторює колір ніші того тваринного, під яким даний елемент розташовується.
Іграшка має два режими: стандартний, а також режим гри.
Стандартний режим передбачає програвання мелодій і звуків, а також наявність підсвічування під час гри. Усіх тварин потрібно заховати в ніші. Коли малюк приведе в рух один з ігрових елементів, тварина відповідне даному елементу "Сюрприз!" вистрибне з будиночка! Кожен елемент приводиться в рух за своїм, якийсь потрібно штовхнути, якийсь повернути, якийсь переключити, а на якийсь натиснути. Така гра розвиває дрібну моторику рук малюка.
Режим гри спрямований на формування логічного мислення дитини. На табло з цифрами включається підсвічування і починає переміщатися до тих пір, поки випадково не зупиниться на одній з цифр. Після цього, малюк повинен привести в рух відповідає даній цифрі ігровий елемент, тоді завдання буде вважатися виконаним. Якщо дитина помилиться, гра почнеться заново.
Іграшка спрямована на розвиток дрібної моторики рук дитини, навчання логічним зв'язкам, тому вона стане відмінним подарунком для малюка від 12 місяців.

Працює від 3-х батарейок типу 1.5V AA.

Батарейки в комплект НЕ входять.

Характеристики

Вік споживача: 3-6 років
Спецпропозиція: Новий Рік, ТОП продажів
Стать: Дівчинка, Хлопчик