Іграшка розвиваюча "Натисни кульку" 6901B

Іграшка розвиваюча "Натисни кульку"
Виробник: MAYA TOYS
Код товара: Ки023598
Артикул: 6901B
Штрихкод: 6905116680006
Розмір товару, мм: 130х185х185
Розмір групової упаковки, мм: 420х400х480
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.08748
Кількість в упаковці, шт: 6
Вага одиниці товару, г: 40
Вес заводської упаковки, г: 18000

Опис

Гра-антистрес з кульками порадує своєю багатофункціональністю і незвичайним виконанням. Форма даної іграшки зроблена з силікону. За допомогою натискання на кульки можна використовувати її як антистрес. Крім того, дана іграшка розвиває логіку, дрібну моторику, просторове мислення, навички рахунку і побудови стратегічних ходів. Грати можна як поодинці, виконуючи завдання інструкції, що входить до складу набору, так і удвох. Парна гра може полягати або в тому, що виграє учасник, останнім натиснув кульку, або, навпаки, програє той, хто натискає кульку останнім. Діаметр кулі становить 12,5 см.

Іграшка-антистрес POP IT, яблуко

Увага! Колір може бути різний!

Особливості:
- іграшка з антистресовими властивостями;
- за своїм принципом роботи нагадує пухирчату плівку;
- розмір 10х11.5 см .;
- 24 пупирки;
- двостороння іграшка: можна грати з будь-якого боку;
- легко відмивається від забруднень.

Матеріал: силікон.
У наборі: 1 іграшка-антистрес.

POP IT (Поп Іт) - нове слово в світі антистресових іграшок! Мабуть, кожен любить тріскати бульбашкову плівку, що залишається від якої-небудь покупки, тим самим, заспокоюючи свою нервову систему і знімаючи нервову напругу. Але головний мінус такої розваги - бульбашки лопаються і здуваються, а так хочеться, щоб їх можна було лопати постійно. Антистрес-іграшка POP IT покликана служити вам вірою і правдою, де б ви не знаходилися. Тепер "полопати" бульбашки можна тоді, коли захочеться саме вам, не боячись, що бульбашки закінчаться!

Принцип гри - простіше нікуди, з ним розберуться діти будь-якого віку. Натискаючи на пупирку, півколо провалюється всередину, створюючи враження, що ви тільки що лопнули кульку. При цьому, можна грати не тільки самому, але і в парі з другом. Наприклад, хто натисне всі пухирці швидше. Правила можна придумати свої або знайти нові ідеї в інтернеті.

Іграшка виготовлена ​​з високоякісного силікону, нешкідливого для вашого здоров'я.

Характеристики

Вік споживача: 3-6 років, 6-12 років, від 12 років
Стать: Дівчинка, Хлопчик