Лялька Enchantimals "Папужка Піккі" FJJ21

Лялька Enchantimals "Папужка Піккі" Лялька Enchantimals "Папужка Піккі" Лялька Enchantimals "Папужка Піккі" Лялька Enchantimals "Папужка Піккі" Лялька Enchantimals "Папужка Піккі" Лялька Enchantimals "Папужка Піккі" Лялька Enchantimals "Папужка Піккі" Лялька Enchantimals "Папужка Піккі"
Лялька Enchantimals "Папужка Піккі"
Лялька Enchantimals "Папужка Піккі"
Лялька Enchantimals "Папужка Піккі"
Лялька Enchantimals "Папужка Піккі"
Лялька Enchantimals "Папужка Піккі"
Лялька Enchantimals "Папужка Піккі"
Лялька Enchantimals "Папужка Піккі"
Лялька Enchantimals "Папужка Піккі"
Виробник: ENCHANTIMALS
Код товара: Ки023848
Артикул: FJJ21
Штрихкод: 0887961537659
Розмір товару, мм: 177х53х53
Розмір групової упаковки, мм: 269х237х246
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.0156
Кількість в упаковці, шт: 1
Вага одиниці товару, г: 92
Вес заводської упаковки, г: 1076

Опис

Чудова лялька Попугайчик Піккі і її подружка прийнятий звуть тебе в світ чудес!
 
Ляльки Enchantimals - чарівні дівчата, які мають магічну зв'язок зі своїми друзями-звірятами! Вони - не розлий вода і навіть схожі! Лялька висотою 15 см з милою подружкою прийнятий з барвистими крилами і пухнастим рожевим оперенням. У ляльки Попугайчик Піккі цікава барвистий одяг: яскравий топ, синьо-зелена спідниця (знімається) і плащ з квітковим візерунком і рожевим хутряним коміром. Її рожева взуття має форму крил папужки, а на її різнокольорове волосся - блакитний головний убір з пір'я. У неї навіть є барвистий декор на обличчі. Відтворити історію про надзвичайну дружбу. Турбота - це їх покликання!
 
Збери всіх ляльок із серії, створи власний світ Enchantimals і розкажи свої чарівні історії (кожна лялька продається окремо при наявності). У набір входять лялька Enchantimals Попугайчик Піккі в одязі та аксесуарах, а також лялька прийнятий. Кольори та аксесуари можуть відрізнятися від зображених.
 
Характеристики:
Ця чудова лялька зростанням 15 см і її подруга-звірятко прийшли до нас зі світу Enchantimals - фантастичного місця, захованого серед дикої природи.
Приязна лялька Попугайчик Піккі продається в наборі з її подругою - іграшкової папугою Принн. Мила рожева папуга з рожевим чубчиком так і проситься на ручки!
Лялька Попугайчик Піккі в різнобарвному вбранні: яскравому топі, синьо-зеленій спідниці (знімається) і плащі з квітковим візерунком і рожевим хутряним коміром.
Яскраві деталі - рожева взуття має форму крил папужки, а на її різнокольорових волоссі - блакитний головний убір з пір'я.
Збери всіх ляльок із серії, створи власний світ Enchantimals і розкажи свої чарівні історії про казкову дружбу (кожна лялька продається окремо при наявності).

Характеристики

Спецпропозиція: ТОП продажів
Переглянуті товари