Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла" FXM76

Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла" Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла" Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла" Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла" Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла"
Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла"
Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла"
Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла"
Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла"
Лялька Enchantimals "Мишенятко Майла"
Виробник: ENCHANTIMALS
Код товара: Ки023854
Артикул: FXM76
Штрихкод: 0887961695540
Розмір товару, мм: 127х45х45
Розмір групової упаковки, мм: 274х236х198
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.0128
Кількість в упаковці, шт: 1
Вага одиниці товару, г: 100
Вес заводської упаковки, г: 1032

Опис

Поринь у світ чудес з лялькою Мишеня Майла і її маленької подружкою Фондю. Ляльки Enchantimals - чарівні дівчата, які мають магічну зв'язок зі своїми друзями-звірятами! Вони - не розлий вода і навіть схожі!
 
Мишеня Майла продається в наборі з її подругою Фондю- мила мишка з рожевою челечкой і квіткою біля вушка. Лялька одягнена в чарівний наряд: спідничку з кольоровими візерунками квітів і сиру, а також хутряну накидку, що так прекрасно передають її веселий характер. Вона має темно-сині чобітки, а її вушка виглядають з незвичайних хвилястих фіолетовоих волосся. У неї навіть є довгий мишачий хвостик. Діти з задоволенням будуть відтворювати цей особливий зв'язок між друзями і стануть частиною світу, де "Турбота - це наше покликання".
 
Збери всіх ляльок із серії, створи власний світ Enchantimals і поділися своїми чарівними історіями. У набір входять одна лялька Enchantimals Мишка Майла в одязі та аксесуарах і звір Фондю. Кожна лялька продається окремо і при наявності. Кольори і прикраси можуть відрізнятися від зображених на упаковці.

Характеристики

Спецпропозиція: ТОП продажів