Настільна гра "UNO" W2085

Настільна гра "UNO" Настільна гра "UNO" Настільна гра "UNO" Настільна гра "UNO" Настільна гра "UNO" Настільна гра "UNO"
Настільна гра "UNO"
Настільна гра "UNO"
Настільна гра "UNO"
Настільна гра "UNO"
Настільна гра "UNO"
Настільна гра "UNO"
Виробник: UNO
Код товара: Ки023845
Артикул: W2085
Штрихкод: 0746775036720
Розмір товару, мм: 92х19х19
Розмір групової упаковки, мм: 246х102х130
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.0032
Кількість в упаковці, шт: 1
Вага одиниці товару, г: 180
Вес заводської упаковки, г: 2268

Опис

UNO - всесвітньо відома популярна карткова настільна гра, яка зародилася в США, а ім'я своє взяла з італійської та означає "один". Ця гра проста, захоплююча і універсальна, тому вона прекрасно підійде для будь-якого віку і компанії.
 
Правила гри настільки легкі, що грати в неї можуть навіть дошкільнята. Більш доросла аудиторія, безсумнівно, оцінить азартність і неймовірну швидкість розвитку ігрового процесу. UNO можна брати з собою в поїздки, на пляж або пікніки, адже колода карт з легкістю поміщається в кишені.
 
У класичну версію гри UNO входять 112 карт чотирьох кольорів (синій, жовтий, червоний і зелений) з номерами від нуля до дев'яти. Також є бонусні карти: "Візьми дві", "Зміна напрямку", "Пропуск ходу", "Замовити колір", "Візьми чотири" і 4 дикі карти: 1 дика карта - обмін картами і 3 порожні дикі карти, на яких можна писати власні правила гри.
 
У наборі 112 карт і інструкція.
 
Як грати в UNO?
 
На початку гри вибирається людина, яка роздає всім гравцям по 7 карт і перевертає верхню карту з колоди, ніж і починає гру. У свій хід кожен гравець повинен покласти в ігрову колоду карту, яка збігається з верхньою за кольором або цифрі.
 
Кладучи в ігрову колоду передостанню карту, гравець повинен вигукнути "УНО!". Якщо він не встигає цього зробити або хтось із суперників вигукує "УНО!" замість нього, він повинен взяти з банку 2 карти і продовжити гру.
 
Гра завершується тоді, коли у одного з гравців закінчуються всі карти. Після цього всі учасники вважають бали за всі карти, які у них залишилися. Бали гравців підсумовуються і зараховуються на рахунок гравця, який першим закінчив гру. Гра проходить в кілька раундів.
 
Перемагає в UNO той, хто першим набере 500 балів.

Характеристики

Спецпропозиція: ТОП продажів
Переглянуті товари