Лялька Enchantimals "Гепард Черіш" FJJ20

Лялька Enchantimals "Гепард Черіш" Лялька Enchantimals "Гепард Черіш" Лялька Enchantimals "Гепард Черіш" Лялька Enchantimals "Гепард Черіш" Лялька Enchantimals "Гепард Черіш" Лялька Enchantimals "Гепард Черіш" Лялька Enchantimals "Гепард Черіш" Лялька Enchantimals "Гепард Черіш"
Лялька Enchantimals "Гепард Черіш"
Лялька Enchantimals "Гепард Черіш"
Лялька Enchantimals "Гепард Черіш"
Лялька Enchantimals "Гепард Черіш"
Лялька Enchantimals "Гепард Черіш"
Лялька Enchantimals "Гепард Черіш"
Лялька Enchantimals "Гепард Черіш"
Лялька Enchantimals "Гепард Черіш"
Виробник: ENCHANTIMALS
Код товара: Ки023847
Артикул: FJJ20
Штрихкод: 0887961537666
Розмір товару, мм: 127х50х50
Розмір групової упаковки, мм: 273х237х220
Вид групової упаковки: кор
Приблизний об'єм в упаковці, м3: 0.0142
Кількість в упаковці, шт: 1
Вага одиниці товару, г: 96
Вес заводської упаковки, г: 1092

Опис

Поринь у світ чудес з лялькою Гепард Черіш і її маленької подружкою Квік-Квик.
 
Ляльки Enchantimals - чарівні дівчатка, які мають магічну зв'язок зі своїми друзями-звірятами! Вони - не розлий вода і навіть схожі! Гепард Черіш продається в наборі з її подругою Квік-Квік - милою гепардом з чубчиком і квітковим прикрасою в вушку. Лялька Гепард Черіш вражає вигадливим нарядом з кольоровими візерунками зі світу флори і фауни, спідничкою з хутряною окантовкою і яскравою накидкою. У ляльки рожеві черевички, а її вушка гепарда визирають з волосся. У неї навіть є хвіст гепарда і цятки на обличчі. Відтворити історію про надзвичайну дружбу. Турбота - це їх покликання!
 
Збери всіх ляльок із серії, створи власний світ Enchantimals і розкажи свої чарівні історії (кожна лялька продається окремо при наявності). У набір входять одна лялька Enchantimals Гепард Черіш в одязі та аксесуарах і тваринка Квік-Квик. Кольори та аксесуари можуть відрізнятися від зображених.
 
Характеристики:
Ця чудова лялька Гепард Черіш зростанням 15 см і її подруга-звірятко Квік-Квік прийшли до нас зі світу Enchantimals - фантастичного місця, захованого серед дикої природи.
Любителька відпочинку лялька Гепард Черіш продається в наборі з її подругою - іграшкової гепардом Квік-Квик. Мила гепард з помаранчевим чубчиком так і проситься на ручки!
Лялька Гепард Черіш в різнобарвному вбранні: топі і спідниці прикрашеної квітковим принтом і характерними для гепардів крапочками.
Яскраві деталі - рожеві черевички, чарівні риси обличчя і вушка, що стирчать з її волосся, підкреслюючи її особистість. У неї навіть є хвіст гепарда і цятки на обличчі.
Збери всіх ляльок із серії, створи власний світ Enchantimals і розкажи свої чарівні історії про казкову дружбу (кожна лялька продається окремо при наявності).

Характеристики

Спецпропозиція: ТОП продажів
Переглянуті товари